برای مشاوره حضوری و رایگان با ما تماس بگیرید

  •  ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷ - ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷
  •  info@ezamdaneshjo.ir

روش های اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلستان ۲۰۲۰

سرمایه گذاری در انگلستان 2020

  •  ۹۱۴ بازدید  

اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان 2020 (ویزای tier1)

در این مقاله تلاش کرده ایم با بیانی ساده به توضیح ویزای سرمایه گذاری انگلستان بپردازیم  و تمامی روش های این پروسه را بررسی کنیم . پس با ما همراه باشید .

انواع ویزای سرمایه گذاری انگلستان

1 . سرمایه گذاری 2000000 پوندی انگلستان

2 . سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

3 . سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس و فرانچایز در انگلیس

4 . کارآفرینی و استارت آپ در انگلیس

  • سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری معمولاً با صرف هزینه‌های نسبتاً زیادی همراه است ولی شخص به راحتی می تواند اقامت و تابعیت انگلستان را تحصیل نماید . ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان در واقع به این معناست که شخص متقاضی این ویزا بتواند مبلغ ۲ میلیون پوند را به عنوان سرمایه خود به کشور انگلستان انتقال دهد که مهمترین عامل برای کسب این نوع ویزا سرمایه گذاری مدارک مالی فرد می باشد . در ادامه به موارد مهم و اساسی در مورد اخذ این ویزا می پردازیم .

شرایط لازم برای ویزای سرمایه گذاری انگلستان

شما در صورتی می توانید برای ویزای سرمایه گذاری (Tier1) در کشور انگلیس اقدام نمایید که :

بخواهید مبلغ ۲ میلیون پوند و یا بیشتر در انگلیس سرمایه‌گذاری کنید .

شما خارج از منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس هستید .

شما می بایست حداقل ۲ میلیون سرمایه برای اخذ ویزای Tier1 (سرمایه گذاری) داشته باشید .

شما باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید .

عدم سابقه کیفری

شما باید اثبات کنید که این پول متعلق به خود شما و یا همسر شما می باشد.

شما باید یک حساب بانکی در انگلیس افتتاح کرده باشید.

شما باید امتیاز لازم برای دریافت این ویزا را کسب نمایید . این امتیازات به شرح زیر می باشد :

 ویزای سرمایه گذاری انگلستان بر پایه سیستم امتیاز بندی قرار دارد . برای دریافت این ویزا شما نیاز به کسب 75 امتیاز دارید تا واجد شرایط باشید . با تصویب قوانین جدید در باب سرمایه گذاری در انگلستان از نوامبر سال ۲۰۱۴ شخص متقاضی باید نقدینگی و سرمایه ای ۲000000 پوندی داشته باشد . این امر 30 امتیاز از امتیازات مورد نیاز فرد را تامین می نماید. این مقدار سرمایه باید در بانک و موسسه مالی معتبری باشد . گرچه این امکان وجود دارد که در داخل و خارج از خاک انگلستان باشد اما در هر حال باید قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد . برای دریافت امتیازات لازم دیگر در این شیوه سرمایه گذاری در بریتانیا متقاضی باید حداقل ۱۷۵ هزار پوند از 2 میلیون پوند را برای خرید اوراق قرضه و اوراق سهام و دیگر اوراق دولتی بریتانیا صرف نماید تا ۳۰ امتیاز دیگر را کسب کند . همچنین فرد اگر قبل از به اتمام رسیدن 3 ماه از زمان دریافت ویزای خود به سرمایه گذاری بپردازد ۱۵ امتیاز دیگر را به دست می آورد . از طرف دیگر لازم است متقاضی این روش در ابتدا حسابی در کشور انگلستان باز نماید .

 

 

با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا رزومه شما را به صورت تخصصی و رایگان بررسی نمایند.

 

شماره تماس تلفنی واتس آپ: 09906698897 

شماره تماس واتس آپی نمایندگی ایتالیا: 00393519657070

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ مهاجرت تحصیلی- کاری 

mohajeratpape@ 

 

مزایای ویزای سرمایه گذاری انگلستان

 از مزایای دریافت این ویزا آن است که فرد متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارد . همچنین سطح خاصی از تحصیلات آکادمیک مورد نیاز نیست . از طرف دیگر متقاضی الزامی ندارد که برای تامین هزینه همراهان خود مبلغ خاص را در حساب بانکی خود بگذارد . در این شیوه مهاجرتی فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال را به همراه خود داشته باشد .

مدت زمان ویزای سرمایه گذاری انگلستان :

 مدت زمان این میزان ۳ سال و ۴ ماه است و پس از گذشت این مدت اگر سرمایه دو میلیون پوندی همچنان باقی مانده باشد تا دو سال دیگر تمدید می‌شود و پس از گذشت پنج سال فرد را به اقامت دائم می رساند و پس از شش سال تابعیت کشور . اگر میزان سرمایه گذاری فرد در حد ۵ میلیون باشد در مدت زمان سه سال و اگر این میزان ۱۰ میلیون پوند باشد با گذشت دوسال فرد را به  اقامت دائم انگلستان می رساند .

مدت زمان این روند :

اولین زمانی که می توانید اقدام کنید 3 ماه قبل از سفر به انگلستان می باشد . برای مثال اگر از سفر شما ۱۵ ژوئن می باشد شما از ۱۶ مارچ می توانید درخواست دهید .

سرمایه گذاری انگلستان از طریق ثبت شرکت

این نوع از سرمایه گذاری خود به دو دسته تقسیم می شود .

1 . ثبت شرکت حضوری

2 . ثبت شرکت غیر حضوری

  • سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس و ثبت شرکت در انگلیس

در این نوع ثبت شرکت که از نام آن پیداست فرد الزاماً باید در انگلستان حضور فیزیکی داشته باشد ، در واقع فردی که در کشور خود دارای شرکتی با سابقه حداقل 5 ساله است می ‌تواند یک شرکت در کشور انگلستان به عنوان نمایندگی شرکت خودش ثبت نماند

مطالعه بیشتر در مورد انواع شرکت ها در انگلیس

شرایط لازم برای ثبت شرکت حضوری در انگلستان

1.  داشتن شرکت ۵ ساله در کشوری که در آن اقامت دارد  .صورت های مالی شرکت باید کامل شفاف و روشن باشد الزامات شرکت باید سوده باشد و میزان این سوددهی در سال حداقل ۱۵ هزار پوند باشد . از نکات مثبت این سرمایه‌گذاری این است که الزامی به این نیست که فرد مدیر عامل عضو هیئت مدیره باشد  کافیست که بین ۵ تا ۴۹ درصد از سهام شرکت  سهیم باشد . در صورتی که میزان سهام فرد بالاتر از ۵۰ درصد بود  باید انتقال سهام صورت گیرد .

2 . مدرک تحصیلی حداقل لیسانس

3 . آیلتس 4.5

4 . اثبات تمکن مالی : برای دریافت این نوع ویزا مبلغ دو هزار پوند با ارز آزاد به مدت یک سال برای خود فرد و مبلغ ۲۰ هزار پوند در حساب شرکت در سه سال آخر

نکته : زمینه های فعالیت شرکت در این زمینه محدودیتی وجود ندارد .

مدت این ویزا :

فرد و خانواده او ویزای ۳ ساله دریافت می کنند . در صورتی که شرکت سود ده باشد و پرداخت مالیات به موقع انجام شده باشد دو سال دیگر ویزا تمدید شده در سال پنجم تبدیل به اقامت دائم و در سال ششم به تابعیت منجر می شود .

2 . ثبت شرکت غیر حضوری یا مجازی در انگلستان

این نوع از ویزا برای افرادی مناسب است که به دنبال اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر در انگلستان می باشند . و هدف آن ها توسعه بیزینس  و فعالیت در خوزه بین الملل است .

نکته : این نوع از ثبت شرکت منجر به دریافت ویزا نمی شود .

خرید بیزینس و فرانچایز انگلیس

شرکت ها و کمپانی های بسیاری  در انگلیس وجود دارند که تمایل دارند شعب  خود را به یک فرد خارجی بفروشند .فرد با خرید بیزینس در آن شعبه مشغول به کار شده و علاوه بر دریافت اقامت می تواند درآمدزایی داشته باشد .در این پروسه بیزینس های متنوعی وجود دارد : مانند سالن های آرایشی ، مشاوره املاک ، کارواش و ... در واقع هیچ محدودیتی برای فعالیت  فرد وجود ندارد در این پروسه نیز فرد می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود ببرد و همراهان فرد می‌تواند از تمام مزایای اقامت در این کشور استفاده بکنند مانند تحصیل رایگان و خدمات درمانی رایگان و کار .

مبلغ مورد نیاز برای خرید بیزینس

بیزینس ها هزین های بسیار متفاوتی دارند اما می توان گفت حداقل مبلغ لازم برای خرید حدودا  ۱۵ هزار پوند به بالا است .

شرایط خرید بیزینس در انگلستان

 سن بالای ۱۸ سال

داشتن بیزینس مرتبط در کشوری که در آن اقامت دارید

مدرک حداقل لیسانس

مدرک زبان در حد آیلتس 5/5 جنرال

سابقه بیزینسی ۵ ساله در همان بیزینس مورد نظر

مدت زمان ویزا

فرد ابتدا یک ویزای دو ساله  دریافت می‌کند . بعد از یک سال در صورت سود ده بودن شرکت ویزای فرد سالانه تمدید شده و در سال پنجم به اقامت دائم در سال ششم فرد   به تابعیت می‌رسد.

  • ویزای استارت آپ در انگلیس

از شرایط دریافت این نوع ویزا ارائه طرح نوآورانه و جدید که ثبت اختراع آن در کشور فرد متقاضی انجام شده باشد و فرد متقاضی تمایل داشته باشد که طرح و ایده خود را در بازار انگلیس نیز به اجرا بگذارد .

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای استارت آپ در انگلیس

سن بالای ۱۸ سال

 داشتن آیلتس ۶ جنرال

تمکن مالی ۱۴ هزار پوند

مدت زمان ویزای استارت آپ در انگلیس

در ابتدا ویزایی که فرد دریافت می کند 3ساله است و به مدت دو سال قابل تمدید است و در سال پنجم تبدیل به اقامت دائم و در سال ششم به تابعیت منجر می شود.