برای مشاوره حضوری و رایگان با ما تماس بگیرید

  •  ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷ - ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷
  •  info@ezamdaneshjo.ir

شرط معدل و شرایط سنی برای تحصیل در ایتالیا

شرط معدل و شرایط سنی برای تحصیل در ایتالیا

  •  ۲۱۷۰ بازدید  

تحصیل در کشور ایتالیا از جمله گزینه های پر طرفدار در بین متقاضیان علی الخصوص ایرانی هاست . کشوری بسیار زیبا با فرهنگی شبیه به فرهنگ ایرانیان و مردمانی خونگرم می تواند مقصد بسیار خوبی برای دانشجویان عزیز باشد . از ایتالیا به عنوان دروازه ورود به اروپا یاد می شود . در این مقاله می خواهیم به تفضیل در مورد شرایط سنی و شرط معدل جهت اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا صحبت کنیم . با موسسه اعزام دانشجو اندیشه فردا همراه باشید ،

شرایط سنی برای تحصیل در ایتالیا

به صورت کلی تحصیل در دانشگاه های ایتالیا شرط سنی  ندارد . متقاضیان با هر سنی می توانند در دانشگا های ایتالیا تحصیل کنند اما این منوط بر داشتن اقامت در اروپا می باشد .

 

با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا رزومه شما را به صورت تخصصی و رایگان برای تمامی کشورها بررسی نمایند.

 

شماره تماس تلفنی واتس آپ: 09906698897 

شماره تماس واتس آپی نمایندگی ایتالیا: 00393519657070

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ مهاجرت تحصیلی- کاری 

mohajeratpape@ 

 

 محدودیت سنی برای تحصیل در ایتالیا

گفتیم تحصیل در دانشگاه ایتالیا شرایط سنی ندارد . می توان این طور عنوان کرد که محدودیت سنی برای اخذ ویزای تحصیلی می باشد . در واقع اگر شما متقاضی تحصیل در کشور ایتالیا هستید و در این کشور اقامت ندارید با توجه به نیاز به اخذ ویزای تحصیلی ، سن شما بسته به مقطع تحصیلی نباید از حد مشخصی بالاتر باشد . اما نکته قابل توجه در مورد اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا این است که به هر حال به نسبت کشورهای اروپایی دیگر که برای اخذ ویزا شرایط سخت تری دارند و معمولا سنین بالای 30 سال شانس بسیار کمتری برای ورود به پروسه تحصیلی دارند ، امکان اخذ ویزای تحصیلی تا سنین حتی 40 سال هم در کشور ایتالیا امکان پذیر است . و این مورد از مهم ترین عواملی است که ایتالیا را تبدیل به دروازه ای کرده برای ورود به اروپا .

شرط معدل برای تحصیل در ایتالیا

برای تحصیل در ایتالیا برای مقطع کارشناسی حداقل 14 ، مقطع ارشد حداقل 14 و برای دکترا معدل  حداقل 15 نیاز است . اما با توجه به شرایطی امکان اخذ پذیرش با معدل پایین تر هم وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان رادیو ادمیشن تماس حاصل نمایید .

fatemeh.f

سلام یعنی من از 18 سالگی میتونم تحصیلات دندانپزشکی در دانشگاه های ایتالیا اغز کنم