برای مشاوره حضوری و رایگان با ما تماس بگیرید

  •  ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷ - ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷
  •  info@ezamdaneshjo.ir

درباره ی سازمان IDP بیشتر بدانید

  •  ۳۹۵۶ بازدید  

آزمون آیلتس ، به عنوان آزمونی بین المللی مطرح است و آیلتس در طول این 25 سال یکی از پیشرفته ترین آزمون ها می باشد که چهار مهارت را در بر می گیرد و امروزه یکسری استانداردهایی را برای آزمون زبان انگلیسی قرار داده است .

آیلتس امروزه به عنوان مدرکی که می تواند میزان مهارت های یک فرد را در زبان انگلیسی مشخصی کند در پیش از 000/9 سازمان در سرتاسر جهان قابل قبول است .

سال گذشته بیش از 9/2 میلیون آزمون آیلتس در سرتاسر جهان چهار برگذار شده مدرک آیلتس گواهیست بر میزان مهارت شما در زبان انگلیسی و افرادی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور خود را دارند . نیازمند به مدرک آیلتس هستند در بیش از 140 کشور ، آزمون آیلتس توسط 3 سازمان British Council ، IDP: IELTS Australia ، Combridge English language Assiess meut برگذار می شود .

درباره سازمان IDP: IELTS Australia


کشور استرالیا دارای سازمانی به نام IDP می باشد که یکی از سازمان های بین المللی در جهان است و توانسته است در کشورهای استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، انگلستان و آمریکا جایگاهی را برای خود داشته باشد و البته قابل ذکر است که سازمان IDP دارای سابقه 45 ساله در زمینه ی تحصیلات بین المللی است .

خود سازمان IDP به تنهایی ، مدیریت 100 مرکز در 45 کشور را برعهده دارد و در سال 1989 سازمان های IDP ، British Council ، Combridge با یکدیگر در جهت هدفمندتر شدن آزمون آیلتس متحد شدن و پس از آن آزمون های آنلاین و اینترنتی توسط IDP ، تحت کنترل درآمد ه و امروزه بیش از 100 مرکز در سرتاسر جهان برگزار کننده آزمون آیلتس بصورت آنلاین هستند .

سازمان IDP در مکان هایی از قبیل : Kitchener , Hamilton , London, Markham , Mantreal , Torento , Vancouver , Ottawa , Scarborough , Mississauga , Windsor مراکزی را جدیداً افتتاح کرده است .

 

رابطه همکاری IDP با سازمان ها و موسسات ایران


از موسساتی که با سازمان IDP در ارتباط است ، موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام می باشد . ارتباط این موسسه با سازمان IDP باعث شده است تا دانشجویان ایرانی بتوانند در داخل کشور با هزینه ای مناسب در آزمون آیلتس شرکت کنند .
همکاری و اتحاد بین سازمان IDP و ایرسافام باعث شده است.

تا در اکثریت شهرهای ایران محلی برای برگزاری آزمون بین المللی آیلتس شود و طبق توافقات موسسه ایرسافام و سازمان IDP ، متقاضیان مدرک آیلتس در ایران می توانند مدرکی را دریافت کنند که در کشورهای انگلیسی ، آمریکا ، کانادا ، نیوزیلند و استرالیا نیز دارای اعتبار باشد .

 

منبع مقاله https://arianaabroad.com/ی-سازمان-idp/