برای مشاوره حضوری و رایگان با ما تماس بگیرید

  •  ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷ - ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷
  •  info@ezamdaneshjo.ir

اعزام دانشجو یا پذیرش تحصیلی اندیشه فردا

اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیلی در کشورهای ایتالیا فرانسه چین و آلمان

مشاوره تحصیلی موسسه اعزام دانشجو اندیشه فردا


اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی یا اعزام دانشجو نیازمند برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت جهت داشتن طرح اولیه و دورنمایی کلیبرای اقدامات لازم می باشد.

 این امر خود مستلزم داشتن اطلاعات جامع و کاربردی می باشد که برای دست یابی سریع تر به اطلاعات مفید و جلوگیری از انحراف از مسیر صحیح و اتلاف وقت و دست یابی به بیشترین بازده لازم است در جلسات متعدد ،منظم و مستمرباشد. مشاوره باید تخصصی و دلسوزانه باشد.

مشاوره ی تخصصی بدین معناست که مشاور علاوه بر دادن اطلاعات جامع از دادن امید واهی به متقاضی خودداری نموده و با توجه به رزومه وی اقدام به اخذ پذیرش
در رشته و دانشگاهی نماید که علاوه بر این که مورد تایید متقاضی باشد شانس قبولی متقاضی در آن بیشتر باشد.

مشاوره دلسوزانه مشاوره ای است که مشاور به طور مستمر در تمامی مراحل همراه و هم قدم با متقاضی باشد تا علاوه بر هدایت وی در مسیر صحیح کمک به ایجاد انگیزه و تقویت روحیه در متقاضی نماید.

 

آماده کردن مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی

در مرحله بعدی قبل از هر اقدامی نیاز به اماده کردن مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی می باشد.

که به طور اختصار می توان به مدرک زبان که متناسب با رشته، مقطع و سایر موارد متفاوت است اشاره نمود.و دیگری نوشتن انگیزش نامه است که با توجه به رزومه داوطلب که توسط خود متقاضی نگارش می شود ولی با این حال پس از نگارش توسط متخصصین بررسی شده و اصلاحات لازم بر روی آن انجام می شود و در صورت تمایل متقاضی نگارش اولیه آن توسط متخصصین انجام می شود.

لازم به ذکر است که انگیزش نامه باید منطبق برواقعیات و به دور از اقرار نوشته شود.و دیگری داشتن دو عدد توصیه نامه است.توصیه نامه توسط اساتید سابق متقاضی نوشته می شود.

اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی

پس از اماده کردن مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی پروسه ی اخذ پذیرش آغاز شده که این فرایند بر عهده متخصصین موسسه اعزام دانشجو می باشد و این پروسه زمانی بین یک هفته تا سه ماه به طول می انجامد.و در این مدت متقاضی فرصت دارد مدرک زبان مورد نیاز را فراهم نماید.

لازم به ذکر است که در مواردی برای درخواست پذیرش نیاز به مدرک زبان نیست اما برای درخواست ویزای تحصیلی در تمام موارد فراهم کردن مدرک زبان الزامی است.

راهنمایی جهت اخذ ویزا

در مرحله بعد در صورت قبولی متقاضی و تایید دانشگاه مشاوره لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی به متقاضی داده می شود .

من جمله گرفتن وقت سفارت و حضور متقاضی همراه با مدارک مورد نیاز در موعد مقرر در سفارت.متخصصین ما برای کاهش بار اضطراب متقاضی و بالا بردن شانس موفقیت متقاضی جهت اخذ ویزای تحصیلی جلسه ای جهت اشنایی با سوالات متداول در مصاحبه با متقاضی تشکیل می دهند  و روند انجام مصاحبه را برای متقاضی شرح می دهند.نتیجه مصاحبه زمانی بین یک الی دوماه بعد اعلام می شود.

خدمات تکمیلی

پس از صدور ویزای تحصیلی در صورتی که دانشجو متمایل باشد موسسه در جهت رفال حال دانشجو خدمات رزرو بلیط با قیمت مناسب، ترنسفر فرودگاهی ،رزرو هتل یا هاستل جهت اقامت موقت را برای دانشجو فراهم می کند.